Sázky a sázení online

Sázky a sázení online

Díky širokému přístupu k internetu se online sázení stává velice populární. Není se ovšem čemu divit, internetové sázení je o mnoho výhodnější než v tradičních kamenných pobočkách.
Pro pochopení, co sázkový kurz vlastně je a co vyjadřuje, musíme nejdříve pochopit pojem pravděpodobnosti. Pravděpodobnost je hodnota udávající šanci, že k určité události dojde a ve většině případů bývá vyjádřena v procentech. Pokud si tedy hodíme kostkou, pravděpodobnost, že nám padne 1 z 6 čísel na kostce, je stejná. V procentech to znamená 16,66% šanci (nebo pravděpodobnost), že padne jedno ze 6 čísel. Jak se to tedy pravděpodobnost vypočítá? Jednoduše vydělíte 100% číslem 6, které reprezentuje 6 stran na kostce nebo také 6 možných výsledkov.Stávkové kurzy jsou pak jen dalším způsobem vyjádření pravděpodobnosti. Například desetinná kurzy (případně též decimální nebo EU kurzy) jsou jednoduše převrácenou hodnotou pravděpodobnosti (nebo také 1 / pravděpodobnost). Jejich výpočet je velmi jednoduchý a to je také důvod jejich oblíbenosti mezi Sázejícími. Pokud tedy 100% jednoduše vydělíte pravděpodobností, že daný jev nastane, dostanete sázkový kurz v desetinném tvaru.
-sazeni v pohodlí Vašeho domova - abyste si vsadili, stačí na chvíli usednout k počítači.

-sportovní
sázky po internetu jsou bez manipulačních poplatků - u sázení po internetu se nesetkáte s manipulačním poplatkem za uzavření sázky jako je to u kamenných sázkových kanceláří, které si manipulační poplatky účtují ve výši okolo 10 % ze sázky.

-možnost uzavřít sázky 24 hodin denně po celý rok - sázkové kanceláře na internetu mají nepřetržitý provoz, můžete uzavřít sázky v kteroukoli denní či noční hodinu, ať je svátek nebo všední den.

-sázkové kanceláře na internetu nabízí mnohem vyšší kurzy - online sázkové kanceláře mají vyšší obrat než kamenné sázkové kanceláře a mohou si tedy dovolit nabízet vyšší kurzy.

-sázkové kanceláře na internetu si neúčtují manipulační poplatek.

-za registraci často dostanete od sázkové kanceláře bonus - online sázkové kanceláře si váží každého klienta a každého nového příchozího uvítají finančním bonusem nebo nabízí jiné zajímavé zvýhodnění.

http://cz.top10-bookies.com/nejlepsi-sazkove-bonusy-na-internetu/

 
Všechny dostupné sázkové kanceláře jsme porovnali a dovolujeme si Vám ty nejlepší z nich doporučit. Upozorňujeme, že námi sestavené pořadí internetových sázkových kanceláří se může měnit. Neustále totiž vyhodnocujeme všechny dostupné informace a na základě těch pořadí sestavujeme.
Internetových sázkových kanceláří je celá řada, nejznámější je u nás bwin.com nebo bet-at-home.com, dále potom Betfair.com, Unibet.com,Expekt.com,Interwetten.com, Betway.com,  Betsson.com,Doxxbet.sk nebo Jetbull.com.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one